آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
نظرسنجی وب سایت
تصویر روز

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان:
بیش از 20 هزار نفر در 6 ماهه سال جاری در آزمون های هماهنگ استان گلستان شرکت کردند


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان گفت: در 6 ماهه سال جاری 20 هزار و 481 نفر در آزمون های هماهنگ استان شرکت کردند.
وی در ادامه گفت: تعداد کل معرفی شدگان به آزمون در این مدت 23 هزار و 870 نفر بوده است.
حسینی طلب افزود: در بخش دولتی 12 هزار و 401 نفر به آزمون های هماهنگ معرفی شدند و از این تعداد 11 هزار و 17 نفر در این آزمون ها قبول شدند و گواهینامه مهارت صادر شده است.
وی تصریح کرد: در بخش خصوصی(آموزشگاه های آزاد) 8 هزار و 80 نفر به آزمون های هماهنگ معرفی شدند و از این تعداد 7 هزار و 63 نفر قبول شدند و گواهینامه مهارت صادر شده است.
وی همچنین بیان کرد: تعداد معرفی شدگان به آزمون های تفاهم نامه صنعت ساختمان و قالیبافان یک هزار و 228 نفر بوده که از این تعداد 831 نفر قبول و گواهینامه مهارت صادر شده است.
وی همچنین عنوان کرد: در 6 ماهه سال جاری، آزمون های صلاحیت حرفه ای در 300 حرفه آموزشی در استان اجرا شده است که رشته های فناوری اطلاعات، مراقبت و زیبایی و صنایع پوشاک پرتراکم ترین رشته های آموزشی بوده است.
 
تعداد بازدید کل :‌200