آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
نظرسنجی وب سایت
تصویر روز

در 6 ماهه اول سال جاری؛
بیش از 6 هزار و 500 نفر آموزش های مهارتی را در آموزشگاه های آزاد شهرستان گرگان فرا گرفتند


سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان از بهره مندی 6 هزار 580 نفر از آموزش های مهارتی در بخش خصوصی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان، مهین رضایی به تشریح عملکرد 6 ماهه سال جاری در بخش آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان پرداخت و اظهار کرد: این آموزش ها طبق برنامه ریزی عملیاتی و نقشه راه تدوین شده و با هدف رفع معضل بیکاری و تحقق شعار سال مقام معظم رهبری در راستای رونق تولید و نیاز بازار کار صورت گرفته است.
ایشان افزود: 6 هزار و 580 نفر از مهارت آموختگان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در بخش خصوصی در خوشه های خدمات، صنعت، فرهنگ و هنر و کشاورزی در قالب بیش از 170 دوره  که از این میزان 4 هزار و 471 نفر زن و 2 هزار و 109 نفر مرد در 140 آموزشگاه آموزش دیده اند.
وی ادامه داد این ارقام در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هزار و 51 نفر افزایش داشته است.
شایان ذکر است در طرح ایران مهارت ((طرح آموزش حرفه های کوتاه مدت)) ویژه دانش آموزان دوره اول متوسطه که توسط آموزشگاه های آزاد حایز شرایط در حال اجراست که از ابتدای سال 3 هزار و 86 نفر شرکت کردند که از این تعداد هزار و 826 نفر دانش آموزان دختر و هزار و 260 نفر دانش آموزان پسر بوده است.
 
تعداد بازدید کل :‌270