آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
نظرسنجی وب سایت
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله:
از ابتدای سال تاکنون به بیش از هزار و 300 نفر آموزش های مهارتی ارائه شده است


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله، محمد شیخ رئیس مرکز در خصوص عملکرد آموزشی در بخش دولتی گفت: در 6 ماهه اول سال جاری به تعداد هزار و 334 نفر آموزش های مهارتی ارائه شده است.
وی تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون تعداد 782 نفر در 52 دوره آموزشی در کارگاه های ثابت شهری ثبت نام کردند که از این تعداد 68 نفر زن و 714 نفر مرد بودند.
وی در بخش روستایی گفت: 360 نفر از ابتدای سال در 18 دوره آموزشی ثبت نام کردند که از این تعداد 280 نفر زن و 80 نفر مرد در آزمون پایان دوره شرکت کردند.
شیخ همچنین از آموزش 59 نفر در کارگاه های مهارت آموزی در محیط کار واقعی خبر داد و گفت: این افراد که متشکل از 8 نفر زن و 51 نفر مرد می باشند در 29 دوره آموزشی مهارت کسب کردند.
رئیس مرکز کلاله گفت: تعداد 43 نفر از سربازان وظیفه در بخش پادگان در 3 دوره آموزشی ثبت نام کرده که از این تعداد 20 نفر موفق به دریافت گواهینامه شدند.
وی در ادامه افزود: در بخش های صنایع –اصناف 18 نفر ،سیار شهری 15 نفر و آسیب های اجتماعی 57 نفر آموزش های مهارتی را فرا گرفتند.
شیخ در پایان افزود: با هدف اشاعه فرهنگ مهارت آموزی 761 نفر دانش آموز در دوره های تابستانه امسال با عنوان طرح اوقات فراغت در دوره های آموزشی مرکز حضور داشتند.
 
تعداد بازدید کل :‌271