آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
نظرسنجی وب سایت
تصویر روز


سومین جلسه شورای اداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان برگزار شد


سومین جلسه شورای اداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با حضور مدیرکل،معاونین،روسای ادارات ستادی و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان در روز چهارشنبه 17 مهر در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان،سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل در ابتدای جلسه در خصوص سخنان ریاست سازمان گفت: قانون گرایی،مشارکت جویی،نقد پذیری و عدالت اجتماعی ، 4 محور اصلی سازمان می باشد و تمامی کارکنان باید در این چارچوب فعالیت کنند.
وی در ادامه گفت: سیستم، مجموعه ای متشکل از اجزای به هم وابسته است که در کنار یکدیگر تشکیل یک کل یکپارچه می دهد و نظام های اداری، سیستمی هستند با اهداف و تکالیف مشخص و تمامی کارکنان در نیل به آن اهداف تلاش می کنند. تفکر در انجام کارها در سیستم یعنی امورات و اهداف برای بالا رفتن بهره وری و کیفی سازی، ساماندهی می شود.
حسینی طلب در ادامه بیان کرد: تکريم مهمان يکي از مولفه هاي اخلاق اسلامي بوده و تمامی کارکنان مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان از مهمانانی که به مراکز جهت اسکان در مهمانسراها مراجعه می کنند با احترام و در جهت تکریم آنان رفتار کنند و تلاش کنیم تا میزبان خوبی باشیم.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در بخشی دیگر افزود: با توجه به بررسی های انجام شده در 6 ماهه اول سال جاری عملکرد در حوزه های مختلف آموزشی با توجه به تعهدات آموزشی، مطلوب بوده است و توانستیم در برخی از حوزه ها، کل تعهد را پوشش دهیم.
شایان ذکر است در ابتدای جلسه گلی پور معاون آموزش،پژوهش و برنامه ریزی،رحمدل معاون اداری و پشتیبانی،کیانی مسئول حراست،مفیدی رئیس اداره آموزش،پژوهش و برنامه ریزی و روسای مراکز در خصوص موارد حوزه کاری خود مطالبی را بیان کردند.
لازم به ذکر است در این جلسه به جهت تلاش ها و زحمات پرستو حیدری رئیس سابق مرکز خواهران گرگان،فرهاد شادکام رئیس سابق اداره آموزش،پژوهش و برنامه ریزی اداره کل و عابد فندرسکی به جهت پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع در میز خدمت اداره کل با اهدای لوح تقدیر، تجلیل بعمل آمد.
 
تعداد بازدید کل :‌327