آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


تفاهم نامه همکاری فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای و اداره زندان شهرستان گنبدکاووس منعقد شد


تفاهم نامه آموزشی مشترک فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای و اداره زندان شهرستان گنبدکاووس با حضور ملکان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای، مختاری رئیس اداره زندان شهرستان گنبدکاووس، والی کارشناس آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و دیگر کارشناسان در محل اداره زندان گنبدکاووس منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای گنبدکاووس، محمدرضا ملکان رئیس مرکز گفت: با هدف توانمندسازی معتادین بهبود یافته و زندانیان تفاهم نامه آموزشی مشترک فی مابین این مرکز و اداره زندان شهرستان منعقد شد.
وی افزود: در راستای مهارت افزایی و اشتغال برنامه ريزي دقيق و منسجمي از سوي دولت صورت گرفته است که نقش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در تحقق برنامه های راهبردی اشتغال در کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
محمدرضا ملکان در ادامه به تفاهم نامه فی مابین اشاره کرد و به موضوع آموزشهای فنی و حرفه ای در زندانها پرداخت و گفت: در سال گذشته بیش از هزار و 272 نفر از زندانیان دراین شهرستان از آموزش های مهارتی بهره مند شدند.
مختاری رئیس اداره زندان گنبدکاووس، اجراي آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي در زندان را مهم ترين اقدام در جهت بازیابی شخصیت و جبران ضررهای ناشی از حضور در زندان دانست و گفت : بر اساس اطلاعات بدست آمده زندانیان استقبال بسیار خوبی از حرفه آموزی به عنوان یک نیاز اساسی دارند .
وی آموزش هاي فني و حرفه اي را عاملي مؤثر مبنی بر عدم بازگشت مجرمین به زندان پس از آزادي و كاهش آمار بازگشت به زندان عنوان كرد و گفت : امکانات ایجاد شده برای اجرای آموزشهای فنی و حرفه ای در زندان شهرستان گنبد در سطح مطلوبی است .
از مهمترین موضوعات تفاهم نامه، اجرای نیازسنجی آموزشی، آموزش بیش از 200 نفر از معتادین بهبود یافته و زندانیان، شرکت در آزمون های هماهنگ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اعطای گواهینامه مهارت، می باشد.
 
تعداد بازدید کل :‌303