آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


طرح سکوی تجارت الکترونیک برای کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گرگان اجرا می شود


نشستی در خصوص اجرای طرح سکوی تجارت الکترونیک یا فضای کسب و کار (E BAZAR) برای کاراموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گرگان با حضور مهین رضایی  رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان، امید جافر نوده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید حاج قاسم سلیمانی گرگان و مربیان و جمعی از مهارت آموختگان کار آفرین مرکز با ایزد پناه رئیس اداره پست شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان، رضایی، رئیس مرکز افزود: دغدغه اصلی در کنار آموزش، متصل شدن مهارت آموختگان به بازار کار و هدفمندتر کردن آموزش هاست.
امید جافر نوده نیز به داشتن اطلاعات کافی از نیازمندی های شهر و نبود اعتماد مناسب اشاره کرد و عقد قرار داد با پست را بهترین قدم برای اجرای این طرح دانست.
در ادامه ایزد پناه به تشریح ظرفیت های اداره پست و طرح شتاب دهی(e bazar) پرداخت و اشاره کرد: اداره پست شهرستان آمادگی خود را جهت عقد قرار داد در بحث اعتماد سازی برای ارسال مرسوله ها و بستر مناسب برای اعطای تسهیلات اعلام می دارد.
در پایان هر یک از مهارت اموختگان کار آفرین به پرسش در مورد معایب و مزایای طرح پرداختند.
 
تعداد بازدید کل :‌330