آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان:
جلسات هم اندیشی می تواند در جهت تحقق اهداف سازمانی اثربخش باشد


با هدف هم اندیشی و هم افزایی در آموزشگاه های آزاد شهرستان آزادشهر، جلسه ای با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، رئیس مرکز آزادشهر، رئیس انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد شهرستان و مدیران آموزشگاه های آزاد شهرستان در محل مرکز آزادشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان آزادشهر، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل استان در این جلسه هدف از تشکیل چنین نشست هایی را همکاری و همدلی بیشتر به منظور ارائه راهکارهای کاربردی ، اثر بخش و تلاش در مسیر تحقق اهداف سازمانی عنوان کرد.
وی افزود: مدرک گرایی یکی از معضلات جامعه شده است و باید تلاش کنیم تا جامعه را به سمت مهارت آموزی سوق دهیم و نهضت مهارت افزایی را در کشور رواج دهیم.
حسینی طلب در بخش دیگر گفت: جلسات پایش و نظارت بر عملکرد آموزشی مراکز آموزشی در بخش دولتی توانسته در کیفیت ارائه آموزش های مهارتی تاثیرگذار باشد و این انتظار می رود تا مدیران آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای تمام سعی و تلاش خود را به کار ببندند تا آموزش های ارائه شده از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.
وی در ادامه بیان کرد: تمام تلاش مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان در جهت حمایت و یاری، بخش خصوصی است و به این دلیل تمام فرایندهای طرح ایران مهارت به این بخش واگذار شده است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: اصلاح آئین نامه آموزشگاه های آزاد به صورت کامل تر و روان تر در دست اقدام است و به زودی از سازمان ابلاغ خواهد شد.
حسینی طلب در ادامه بیان کرد: طرح ایران مهارت پل ارتباطی آموزشگاه ها و آموزش وپرورش است و زمینه خوبی جهت ایجاد گرایش مهارتی در دانش آموزان مدارس می باشد.
امامی رئیس مرکز در ابتدا ضمن خیرمقدم حضور مدیرکل و مدیران آموزشگاه های آزاد شهرستان گفت: در سال جاری هزار و 525 نفر در بخش خصوصی از آموزش های مهارتی بهره مند شدند.
وی تصریح کرد: از این تعداد 78 درصد در خوشه خدمات، 18 درصد در خوشه فرهنگ وهنر و 4 درصد درخوشه صنعت بوده است.
امامی گفت: بیشترین کارآموز در رشته های مراقبت و زیبایی، فناوری اطلاعات و صنایع پوشاک بوده است.
عجم رئیس انجمن صنفی موسسات کارآموزی آزاد شهرستان آزادشهر به بیان موارد و مشکلات و راهکارهایی جهت بهتر شدن خدمات موجود جهت کارآموزان دربخش خصوصی پرداخت.
شایان ذکر است مدیران آموزشگاه های آزاد شهرستان در خصوص مسائل و دغدغه های خود مباحثی را مطرح نمودند.
 
تعداد بازدید کل :‌209