آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

امام جمعه شهرستان کردکوی:
خدمت موثر به مردم موجب اعتماد می شود


در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، قدمنان فرماندار به همراه روسای ادارات شهرستان کردکوی، با حجت الاسلام و المسلمین شیخی امام جمعه شهرستان کردکوی در راستای تحقق اصل ولایتمداری با وی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان کردکوی، امام جمعه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه از شاخصه های امام راحل ایمان به خدا و اعتماد به مردم بود افزود: با توجه به اینکه در ایام انتخابات هستیم لذا مهمترین وظیفه ما مسئولین در ایام انتخابات جذب اعتماد مردم باشد و خدمت موثر به مردم موجب اعتماد بیشتر و مشارکت گسترده ایشان می شود و ملت ما با حضور حداکثری خود، برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم خواهند زد.
قدمنان فرماندار شهرستان کردکوی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: حفظ نظام و تبعیت از فرامین رهبر فرزانه انقلاب و همچنین اتحاد و همدلی بین مسئولین از عمده هم و غمهای نظام است.
وی افزود: خدمت به مردم از دستور کار این انقلاب بوده و ما مسئولین نظام باید هوشیار بوده و در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری کوشاتر از قبل باشیم تا ضمن عمران و آبادانی، توطئه های دشمنان را نیز نقش برآب کنیم.
فرماندار شهرستان کردکوی ضمن تشکر از حمایت ها و همکاری امامان جمعه شهرستان در سال جاری گفت: بیش از 100 میلیارد تومان پروژه قابل افتتاح در این ایام خواهیم داشت و این دیدار را تجدید بیعت با آرمان های امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی و در سایه پیروی از امر رهبری است که رهبری موفق ترین انقلاب جهان را برعهده دارند.
 
تعداد بازدید کل :‌57