آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


جلسه شورای اداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان برگزار شد


جلسه شورای اداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با حضور مدیرکل، معاونین، روسای ستادی و روسای مراکز آموزشی استان در روز شنبه 19 بهمن ماه در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل در این جلسه ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران یکی از انسان های انقلابی، مومن و والامقام را ازدست داد.شهید حاج قاسم سلیمانی خدمات بسیار ارزنده ای را برای این انقلاب انجام دادند و ما به پاس قدردانی و زنده نگهداشتن یاد و خاطره آن شهید بزرگوار نام مرکز برادران گرگان را مزین به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نمودیم و این افتخار استان و شهرستان گرگان است.
وی افزود: 22 بهمن ماه روز پیروزی انقلاب اسلامی را درپیش داریم و تقارن این روز بزرگ با چهلمین روز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی وظیفه همه ما را بیشتر کرده تا در راهپیمایی روز 22 بهمن با شور و اشتیاق بیشتر حضور داشته باشیم و اثبات کنیم به انقلاب اسلامی و رهبر عزیزمان پایبند هستیم.
حسینی طلب در ادامه گفت: روز 21 بهمن ماه در تقویم برنامه های دهه فجر این اداره کل تجدید میثاق با شهدا می باشد که کلیه مراکز همزمان با اداره کل در این روز راس ساعت 9 صبح در گلزار شهدای شهرستان ها بیعتی دیگر با شهدا خواهیم بست.
وی در بخشی دیگر در خصوص اهمیت شرکت در انتخابات گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم و وظیفه تک تک ما با توجه به اینکه هم تکلیف ملی و هم تکلیف شرعی است در این انتخابات مشارکت حداکثری و پرشور داشته باشیم و کمک کنیم این انتخابات پرشور، سالم، رقابتی و مفید در کشور برگزار شود و نمایندگانی انقلابی را طبق فرمایشات مقام معظم رهبری انتخاب نماییم.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: اعتبارات استانی که یکی از شاخص های بسیار مهم می باشد در طی بیش از 3 سال حدود 4 برابر شده است که این مرهون زحمات و تلاش های مجموعه همکاران در ستاد و مراکز است.
حسینی طلب افزود: با توجه به پتانسیل بالای مجموعه همکاران در استان، انتظار دارم با سازماندهی و برنامه ریزی دقیق بتوانیم در سال آینده استان برتر در کشور باشیم، همانطور که در سال جاری جزء استان های برتر هستیم.
شایان ذکر است در این جلسه روسای ستادی و روسای مراکز عملکرد آموزشی خود را در قالب پاورپوینت به صورت تحلیلی ارائه کردند و مسائل و دغدغه های خود را با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در میان گذاشتند.
 
تعداد بازدید کل :‌214