آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

با هدف توانمندسازی برقکاران شاغل در صنعت ساختمان؛
تفاهم نامه چهار جانبه همکاری منعقد شد


با هدف توانمندسازی برقکاران شاغل در صنعت ساختمان، تفاهم نامه همکاری چهار جانبه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، اداره کل راه و شهرسازی استان، سازمان نظام مهندسی ساختمان و انجمن صنفی کارفرمایی برق استان با حضور سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای، حسین محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان، محمد ابراهیم پور رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و محمد سرایی رئیس انجمن صنفی کارفرمایی برق استان در روز شنبه 19 بهمن در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان امضا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل استان گفت: امروز موضوع مهارت بنیان و اساس همه کارهاست.ما در حال حاضر دچار معضل مدرک گرایی هستیم و بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی فاقد مهارت های لازم هستند.
وی افزود: کارگرانی که در صنعت ساختمان فعالیت می کنند اگر فاقد مهارت های اصولی باشند کارها به شدت دچار چالش خواهد شد و با توانمند کردن این کارگران می توانیم بهره وری را افزایش دهیم.
حسین محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: کسانی که در صنعت ساختمان مشغول هستند باید افرادی متخصص و با تجربه کاری باشند.
محمد سرایی رئیس انجمن صنفی برق استان نیز بیان کرد: یکی از دغدغه های مهندسان ناظر ساختمان ها این است که با توجه به نظارت های کافی اما محصولی که ارائه می گردد از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.حلقه مفقوده این دغدغه حضور برقکاران فاقد مهارت ها و تجارب کافی در این زمینه می باشد که با انعقاد این تفاهم نامه امیدواریم برقکاران استان را در آینده نزدیک توانمند و با تجربه و در نتیجه ارائه محصولات با کیفیت ببینیم.
بنابر این گزارش مهمترین موضوعات این تفاهم نامه، صدور پروانه صلاحیت فنی برای افراد شرکت کننده در دوره های آموزشی، نظارت اداره کل راه و شهرسازی بر عملکرد ناظران و مجریان تاسیسات برقی، معرفی مربیان مجرب برون سازمانی به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان جهت همکاری در آموزش، می باشد.
 
تعداد بازدید کل :‌74