آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت دهه فرخنده فجر انقلاب اسلامی؛
دیدار و تکریم از خانواده شهید والامقام حسین مقصودلو توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان


به منظور گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و ارج نهادن به مقام والای شهدای انقلاب اسلامی سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل به همراه جمعی از کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با خانواده شهید والامقام حسین مقصودلو دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، در این بازدید سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل با اهدای لوحی از خانواده شهید والامقام تقدیر کرد.
متن کامل این لوح تقدیر به شرح ذیل می باشد:
پیدایش و استمرار انقلاب اسلامی ایران مرهون خون شهداست.شهدای انقلاب با یقین به راه امام خمینی(ره) و قدم گذاشتن در این مسیر که پر از تهدید و وحشت بود، توانستند گام بزرگی را برداشته و نهال انقلاب را به ثمر برسانند.این عزیزان هر آنچه داشتند در راه انقلاب تقدیم کردند و آرامش ، امنیت و تثبیت امروز ایران اسلامی مرهون فداکاری های آنان است.
وظیفه دیروز پدران ما، ایستادگی در برابر دشمن بود تا انقلاب و نظام را سربلند کنند امام وظیفه امروزمان برای حفظ این عزت و سربلندی، تلاش و پشتکار و درخشش در تمامی عرصه ها می باشد.
اینجانب به نمایندگی از جامعه پرتلاش و شهید پرور آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، این لوح سپاس را به جهت تقدیر از فداکاری ، صبر واستقامت شما خانواده محترم تقدیم می نماید.
شایان ذکر است داماد و خواهر گرانقدر شهید به بیان خاطراتی از شهید والامقام پرداختند.
 
تعداد بازدید کل :‌214