آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت دهه فرخنده فجر انقلاب اسلامی؛
جشنواره غذاهای سنتی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گنبدکاووس برگزار شد


جشنواره غذاهای سنتی با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی ، کارکنان بخش دولتی و خصوصی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای گنبدکاووس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای گنبدکاووس ، عبدالقدیر کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تقدیر و تشکر از کارکنان بخش دولتی و خصوصی این مرکز به جهت برگذاری این جشنواره گفت: در این جشنواره شاهد این موضوع هستیم که افراد با یادگیری مهارت های لازم می توانند با اشتغال به صورت خانگی و یا کارگاهی در اقتصاد خانواده و در نهایت اقتصاد کشور موثر باشند.
وی افزود: آموزش های فنی و حرفه ای فضای فعالیت برای علاقمندان در حوزه های مختلف با علایق گوناگون فراهم نموده تا بتواند در توسعه اشتغال و همچنین مطابق با فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی گام مهمی بردارد.
محمدرضا ملکان رئیس مرکز در این مراسم با تقدیر و تشکر از زحمات بخش خصوصی در برگزاری چنین جشنواره ای، گفت: نقش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال بسیار موثر می باشد و برگزاری چنین جشنواره های می تواند افراد را به سمت مهارت آموزی سوق دهد.
شایان ذکر است در این جشنواره غذاهای محلی، پیش غذا ، دسر و... در معرض دید عموم قرارگرفت و در پایان به افراد برتر این جشنواره لوح تقدیر و جوایزی به رسم یاد بود اهداء گردید.
 
تعداد بازدید کل :‌711