آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت دهه فرخنده فجر انقلاب اسلامی؛
آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای صنایع غذایی راسپینا در شهرستان گنبدکاووس افتتاح شد


به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، شصت و چهارمین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای شهرستان گنبدکاووس با حضور کارشناس امور بانوان فرمانداری شهرستان، معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان، کارشناسان اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان و مدیران آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای گنبد کاووس، محمدرضا ملکان رئیس مرکز ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: شصت و چهارمین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای و سومین آموزشگاه در رشته صنایع غذایی با نام راسپینا در سومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی آموزشگاه آزاد صنایع غذایی راسپیا با حضور مسئولین محترم شهرستانی افتتاح گردید.
وی در ادامه افزود: در 10 ماهه سال جاری در بخش دولتی 3 هزار و 757 نفر که از این تعداد 2 هزار و 892 نفر مرد و 865 نفر زن می باشد.
ملکان همچنین گفت: در این مدت عملکرد آموزشی بخش خصوصی 2 هزار و 727 نفر که از این تعداد 2 هزار و 55 نفر زن و 672 نفر مرد بوده است.
 
تعداد بازدید کل :‌86