آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت دهه فرخنده فجر انقلاب اسلامی؛
چهارمین دوره مسابقات مهارتی آزاد صنایع دستی و صنایع غذایی بومی و محلی ترکمن شهرستان مراوه تپه برگزار شد


چهارمین دوره مسابقات مهارتی آزاد صنایع دستی و صنایع غذایی بومی و محلی ترکمن بانوان شهرستان مراوه تپه با حضور ضمیر فرماندار شهرستان، روسای ادارات شهرستان ، کارآموزان و شرکت کنندگان در این مسابقات در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مراوه تپه،امانگلدی ضمیر فرماندار شهرستان مراوه تپه نیز در این مراسم ضمن تشکر از فعالیت های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، بر حمایت از هنرمندان صنایع دستی علی الخصوص در رشته های فرش، تابلو فرش، سوزن دوزی و پارچه بافی و همچنین پیگیری جهت ایجاد بازارچه دائمی فروش صنایع دستی در شهر مراوه تپه تاکید کرد.
وی همچنین در خصوص پروژه در حال ساخت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان به عنوان یکی از پروژه های اصلی شهرستان اشاره و قول پیگیری جهت اتمام پروژه و به بهره برداری رسیدن آن را داد.
پارسا رئیس مرکز در آئین افتتاحیه این مسابقات ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تسلیت اربعین شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران گرانقدرش، هدف از برگزاری این مسابقات را پاسداشت هنر هنرمندان و شناسائی استعدادهای برتر مهارتی شهرستان عنوان کرد.
وی افزود: در این دوره از مسابقات آزاد صنایع دستی و صنایع غذایی شهرستان 190 نفر در رشته های سوزن دوزی ترکمن، قالی بافی ترکمن، تابلو فرش، چرم دوزی، خلاقیت در هنر و صنایع غذایی بومی و محلی در 20 غرفه شرکت کردند.
وی در ادامه گفت: تسریع در تخصیص اعتبارات مصوب پروژه احداث مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و همچنین تخصیص اعتبارات مصوب خرید تجهیزات آموزشی مرکز را خواستار شد.
در پایان این مراسم از برگزیدگان در بخش های قالی باف ترکمن، قالی باف تابلوئی، سوزن دوزی ترکمن، چرم دوزی و بخش ویژه خلاقیت در هنر و صنایع غذایی این مسابقات با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تقدیر به عمل آمد.
 
تعداد بازدید کل :‌232