آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان:
کارگروه تخصصی آسیب شناسی آموزش های مهارتی در استان گلستان تشکیل می شود


در جلسه شورای اداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل استان از تشکیل دو کارگروه تخصصی آسیب شناسی آموزش های مهارتی در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل استان در جلسه شورای اداری استان گفت: به منظور آسیب شناسی آموزش های مهارتی در جامعه و نیز ارائه راهکارهای موثر به جهت برون رفت از مشکلات و موانع موجود دو کارگروه تخصصی در غرب و شرق استان متشکل از روسا و کارشناسان مراکز تشکیل می شود.
وی افزود: کارگروه ها به عنوان اتاق فکر با تشکیل جلسات تخصصی و ارائه راهکارهای علمی و موثر در جهت ارتقاء سطح و وزن اجتماعی این آموزش ها می تواند تاثیرگذار باشد.
حسینی طلب تصریح کرد:نقش اولیه اتاق‌های فکر، ایجاد پل بین جهان ایده و عمل می‌باشد.اتاق فکر، به عنوان مرکز مطالعاتی پژوهشی است که در آن مطالعات و تحقیقات کاربردی انجام می‌شود و برای حل مسایل، خلق ایده‌های جدید و تدوین ایده‌‌های کلی شکل گرفته و پیشنهادهای خام به سیاست‌ها و برنامه‌های دقیق و قابل اجرا تبدیل می‌شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بیان کرد: در پایان هر ماه دو کارگروه برای تبادل و ارائه نتایج بدست آمده در اتاق فکرها با هم جلساتی را تشکیل دهند و در نهایت راهکارهای موثر به همراه نقشه راه آن جهت اجرا به سازمان مکاتبه می گردد.
 
تعداد بازدید کل :‌73