آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
نظرسنجی وب سایت
تصویر روز

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان؛
طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار از خرداد در استان گلستان اجرا می شود


سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان بعدازظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی و سلامت خانواده از اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار از خردادماه در گلستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل استان اظهارکرد: تفاهمنامه سه جانبه ای بین سازمان اجتماعی کشور، سازمان آموزش فنی و حرفه ای و معاون زنان رئیس جمهوری در زمینه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار منعقد شد.
وی افزود: در گلستان ۱۴۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعتبار در این زمینه ابلاغ شده و جلسات هماهنگی آن را برگزار کردیم ولی با توجه به شیوع کرونا این آموزش ها به تعویق افتاد.
حسینی طلب بیان کرد: همه اعتبار جذب و مواد مصرفی مورد نیاز تهیه شده و آموزش ها از خردادماه آغاز خواهد شد.
وی در خصوص طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی هم گفت: در این ردیف، ۶۳۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعتبار تملک به این اداره کل ابلاغ شده که ۵۱۱ میلیون تومان آن برای خرید تجهیزان آموزشی شهرستان گمیشان و مبلغ ۱۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هم برای دو شهرستان گرگان و گنبد در نظر گرفته شده است.
حسینی طلب اضافه کرد: گلستان در تخصیص اعتبار این طرح ها، رتبه اول کشور را دارد و این نگاه خوب وزارت کشور به استان را نشان می دهد. 
تعداد بازدید کل :‌48