آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
نظرسنجی وب سایت
تصویر روز

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان:
کار تیمی در این اداره کل بر پایه تقسیم کار، ارزیابی و کارشناسی برنامه ها، هماهنگی و ارتباط بین برنامه ها و اجرای درست برنامه ها است


جلسه پایش برنامه های حوزه مدیریت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با حضور مدیرکل، مسئول حراست و کارشناسان حوزه مدیریت در روز سه شنبه 30 اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل گفت: ماه رمضان، ماه خودسازی است و در این روزهای باقیمانده از این ماه پرخیر و برکت، بتوانیم نهایت استفاده را ببریم.
وی بیان کرد: تمامی برنامه های اداره کل به صورت تیمی و کارشناسی پیش برده شده است.
حسینی طلب تصریح کرد: کار تیمی در این اداره کل بر پایه تقسیم کار، ارزیابی و کارشناسی برنامه ها، هماهنگی و ارتباط بین برنامه ها و اجرای درست برنامه ها است.
وی همچنین گفت: برای توسعه استان در حوزه آموزش های مهارتی تصمیماتی مفید و موثری را به همراه تیم کارشناسی اداره کل اتخاذ کردیم.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان اظهار کرد: علاوه بر شاخص های کمی در حوزه آموزش های مهارتی، دنبال افزایش کیفیت آموزش ها در استان بودیم و این مهم با افزایش 275 درصدی اعتبارات خرید مواد مصرفی کارگاهی در سال 98 نسبت به سال 97 اتفاق افتاد.
وی در ادامه گفت: صرفه جویی در هزینه های سربار یکی دیگر از راه های رسیدن به بهره وری است که این اداره کل توانست در سال 98 نسبت به سال 97 در موضوعات ماموریت های پرسنل 29 درصد، آموزش کارکنان به جهت استفاده از ظرفیت های فضای مجازی و استفاده از کارکنان توانمند در بحث آموزش، 53 درصد، هزینه های روابط عمومی 63 درصد، پذیرایی در کل استان 86 درصد و خرید مواد مصرفی اداری نیز 29 درصد کاهش داشته باشد.
شایان ذکر است در پایان از کارشناسان حوزه مدیریت اداره کل با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.
 
تعداد بازدید کل :‌30