آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
نظرسنجی وب سایت
تصویر روز


بیانیه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به مناسبت روز جهانی قدس


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، به مناسبت فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بیانیه ای را صادر کرد.
متن این بیانیه به شرح ذیل است:
روز جهانی قدس یکی از برجسته‌ترین و ماندگارترین یادگاران احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) حضرت امام خمینی(ره) و نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج ‌کشیده فلسطین است.
روز قدس روز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان عالم علیه جبهه کفر و الحاد و ظلم و اشغالگری است ، روز برائت و اعلام نفرت مسلمان و آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و حامی بزرگ آن شیطان بزرگ است.
در روزقدس پیوند انقلاب اسلامی، مسلمانان جهان و مقاومت در برابر اسرائیل و آمریکا برقرار میشود .
هرچند امسال به علت شیوع ویروس کرونا در کشور عزیزمان ایران از برگزاری راهپیمایی های منسجم محروم هستیم ولی این محدودیت مانع از حمایت ملت شریف ایران اسلامی از مردم مظلوم و ستم کشیده فلسطین نخواهد شد.
ضمن دعوت از جامعه انقلابی و ولایت مدار آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به شنیدن سخنان مقتدای مقتدر و عظیم الشان امت اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مد ظله العالی) که به صورت زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی در روز جمعه در ساعت 12 پخش می شود، درخواست داریم در این روز با حضور پر شور در فضای مجازی نفرت و انزجار خود را از صهیونیست های غاصب و استکبار جهانی اعلام کنند.

تعداد بازدید کل :‌21