آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان برگزار شد


مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد با حضور سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل، حجت الاسلام والمسلمین ولی نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و جمعی از کارکنان ستادی در روز سه شنبه 13 خرداد در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، حجت الاسلام والمسلمین ولی نژاد در این مراسم گفت:کسی که می خواهد از امام سخن بگوید باید اشراف کامل به شخصیت و زندگی امام خمینی(ره) داشته باشد امام تمثیل همه خوبی­های عالم است، لذا می توان ادعا کرد که این شخصیت بزرگ به جهت برخورداری از کمالات شخصیتی در ابعاد و زوایای مختلف، انسانی نادر و در مقایسه با غیر معصومین بی نظیر بودند.
وی در ادامه افزود: آیت الله مطهری در دیدار با حضرت امام خمینی (ره) در پاریس، 4 هدف و ایمان راسخ حضرت امام را ایمان به خدا، ایمان به هدف، ایمان به راهی که انتخاب کرده و ایمان به روحیه مردم ایران توصیف کرد.
در ابتدای این مراسم سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ضمن خیر مقدم، بر اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام 15 خرداد تاکید کرد.
 
تعداد بازدید کل :‌72