آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل استان به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد پیام صادر کرد.

بخشی از این پیام به شرح ذیل می باشد:

در سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن سفر کرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی ، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می نماید و ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی جاودانه دارد.
دون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان مایه انسجام ملت و ادای دین به همه ی کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی جانفشانی نموده اند. امروز همگان باید بدانیم راز و رمز بقا و تکامل خط و راه امام در وحدت و انسجام ملی نهفته است.
اینجانب ضمن تبریک آغاز زعامت و ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، فرا رسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد را به جامعه انقلابی آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال خواستارم تا همه ما را از رهروان راستین آن امام همام قرار بدهد.

سیدعلیرضا حسینی طلب

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان

تعداد بازدید کل :‌56