آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت؛
جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان برگزار شد


جلسه شورای هماهنگی دستگاه های عضو تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با حضور نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه 5 مرداد ماه در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، رحمت اله نوروزی دبیر مجمع نمایندگان و نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در این جلسه گفت: مجمع نمایندگان در چنین جلساتی حاضر می شود تا مدیران دستگاه ها دغدغه ها و مشکلات خود را مطرح کنند و بدانید مجمع نمایندگان در کنار مدیران دستگاه ها است.
وی افزود: مقرر شده سه طرح مهم در حوزه های تولید،اشتغال و رفع آسیب های اجتماعی جهت تحول استان به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی ارائه شود که می طلبد طرح ها و برنامه ها توسط مدیران دستگاه ها به مجمع ارائه شود.
شایان ذکر است در این جلسه دیگر نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و نیز مدیران عضو شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مباحث و مسائل خود را مطرح کردند.
 
تعداد بازدید کل :‌46