آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت؛
مرکز نوآوری و شکوفایی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان افتتاح شد


به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت مرکز نوآوری و شکوفایی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان با حضور فرماندار شهرستان و مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای و پارک علم و فناوری استان گلستان و جمعی از روسای ادارات شهرستانی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران این شهرستان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: طبق تفاهم نامه منعقد شده با پارک علم و فناوری استان در دو شهر گرگان و ترکمن مراکز نوآوری و شکوفایی افتتاح شد.
وی افزود: هدف از افتتاح این مراکز این است که مهارت آموختگان بتوانند ایده ها و خلاقیت های خودشان را در این مراکز با حمایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و پارک علم و فناوری استان پرورش دهند.
غفاری رئیس پارک علم و فناوری استان نیز گفت: این مراکز هم به لحاظ نرم افزاری و هم به لحاظ اجرای دوره های آموزشی تیم سازی و بازاریابی و نیز به لحاظ منابع مالی که در اختیار پارک علم و فناوری است، مورد حمایت قرار گیرند.
شایان ذکر است این مرکز با حضور ۹ ایده در محل مرکز آموزش خواهران گرگان افتتاح شد.
لازم به ذکر است در این مراسم هر یک از گروه ها و افراد دارای ایده به جهت جذب حمایت از ایده ها و طرح های خود به تشریح ایده ها پرداختند.
 
تعداد بازدید کل :‌40