آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت؛
مرکز نوآوری و شکوفایی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن افتتاح شد


به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت نخستین مرکز نوآوری و شکوفایی شهرستان ترکمن در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان با حضور آخوند کر امام جمعه ، شیرنگی فرماندار، حسینی طلب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای، غفاری مدیر کل پارک علم و فناوری استان گلستان و جمعی از روسای ادارات افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن، شیرنگی فرماندار شهرستان ضمن تبریک هفته ملی مهارت و کارآفرینی گفت: کلیه روسای ادارات را موظف خواهیم کرد تا از نخبگان شهرستان خود حمایت نموده و به دنبال آن خواهیم بود تا این جوانان بتوانند ایده های خود را در این مرکز شکوفا نمایند.
سیدعلیرضا حسینی طلب مدیر کل استان گفت: این مرکز نوآوری و شکوفایی طی تفاهمنامه انجام شده با پارک علم و فناوری استان در شهرستان ترکمن افتتاح شد تا مهارت آموختگان بتوانند ایده ها و طرح های خود را در این مرکز پرورش دهند.
غفاری مدیرکل پارک علم و فناوری استان گفت: ما از کلیه مدیران دستگاه های اجرای و فرماندار خواستاریم تا از نخبگان مهارتی شهرستان حمایت لازم را داشته باشند.
 
تعداد بازدید کل :‌31