آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


پیام تبریک سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل استان در پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت.
بخشی از این پیام به شرح ذیل می باشد:

عید تسلیم و یقین و روز شادی مؤمنین و مغموم و مأیوس شدن شیطان، عید قربان است که نمادی است از خلوص و ایمان ابراهیم(ع) به ربّ عالمیان و نشانگر آن است که هرکس درمقابل خواسته و هوس های نفسانی خویش، خداوند را یادکند و خود را برای او خالص گرداند بی شک خلیل اوست.
عید قربان ، عید سر سپردگی و بندگی است. عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش . عید قربان عید نزدیک شدن دل هایی است که به قرب الهی رسیده اند. عید قربان عید برآمدن روزی نو و انسانی نو است.
اینک بر خود لازم می دانم در ایام پربرکت ماه ذیحجه الحرام و در آستانه روز عرفه و عید سعید قربان، عید رهیدگی از اسارت نفس، عید بر آمدن انسانی نو از خویشتن ، را همه مسلمین و مجموعه پرتلاش آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.امید است با اتکال به خداوند منان و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)، شاهد همدلی، وحدت، مودت و عزت روز افزون مسلمانان جهان باشیم.

تعداد بازدید کل :‌22