آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت؛
یادداشت تخصصی به قلم جواد شیرآبادی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارتقاء مهارت شهرستان علی آبادکتول با موضوع مهارت آموزی


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان،جواد شیرآبادی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارتقاء مهارت شهرستان علی آبادکتول به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت یادداشت تخصصی با موضوع مهارت‌آموزی ارائه کرد.
متن این یادداشت به شرح ذیل است:

شرایط کنونی کشور مخصوصا در حوزه اقتصاد که وجود تحریم ها بر ملت سخت کوش این سرزمین فشار اورده می طلبد که دست های توانا گره این مشکل را بگشاید. دستهای توانایی که میطلبد در حوزه صنعت و خدمات و فرهنگ مهارت خود را افزایش دهد. تا در اینده ای نه چندان دور شاهد ان باشیم که چرخ صنعت جهان با مهارت جوانان ایران زمین بچرخد و دنیا به ان افتخار کند. مهارت است که می تواند فانوسی در این تاریکی باشد. راه شکوفایی اقتصاد . معظل بیکاری و در ادامه از بین رفتن معظلات اجتماعی و فرهنگی که ریشه در اقتصاد فرد و خانواده و اجتماع دارد مهارت آموزی است . پس باید بکوشیم و بر ان افتخار کنیم و ترویج مهارت و مهارت آموزی را در جامعه افزایش دهیم. باید سلیقه فرد و خانواده ها را بسوی داشتن مهارت سوق دهیم. جامعه باید بپذیرد که داشتن مهارت می تواند دغدغه ی اشتغال فرزندان مان را حل کند . جامعه ای زنده ،شاداب و پویا در گروی داشتن مهارت است. ان شا...
تعداد بازدید کل :‌942