آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت؛
یادداشت تخصصی به قلم داوود ممشلی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت به مناسبت هفته ملی مهارت


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان،داوود ممشلی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت یادداشت تخصصی با موضوع مهارت‌آموزی ارائه کرد.
متن این یادداشت به شرح ذیل است:

خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگزارم که فرصت خدمت به مردم را در کشور عزیزمان عطا فرمود. اینجانب در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت بعنوان خدمتگزاری کوچک، فرا رسیدن هفته ملی مهارت و ششم مرداد روزملی کار آفرینی و ترویج آموزشهای فنی وحرفه ای را به کلیه همکاران و مربیان خدوم وزحمکش خود در بخش دولتی ،موسیسین ،مدیران ومربیان گرامی در بخش غیردولتی آموشگاههای آزاد ،کار آموزان عزیز، همشهریان و همه تلاشگران عرصه مهارت آموزی تبریک و تهنیت عرض میکنم.
آموزشهای مهارتی و فنی و حرفه ای به دلیل توأم نمودن آموزشهای تئوری و عملی ، از توانایی زیادی در تربیت نیروی انسانی برخوردار میباشند. این آموزشها در همه کشورهای در حال توسعه ، نه تنهاعهده دار تربیت نیروی کار مورد نیاز بخشهای مختلف جامعه می باشند ، بلکه از طریق بسترسازی ایجاد اشتغال ، با داشتن فوائد اجتماعی فراوان به حل مشکل بیکاری و کاهش آسیبهای اجتماعی نیز کمک می نمایند.
در دنیایی که مدام در حال تغییر است همه ما ملزم به حرکت در مسیر این تغییرات هستیم . لذا منابع نیروی انسانی یک عامل تعیین کننده در این مسیرمیباشد ومهارت آموزی همگام با این تغییرات یکی ازملزومات عصر حاضر درکلیه امور بحساب می آید.
مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره10شهرستان مینودشت متولی آموزشهای مهارتی کوتاه مدت و بلند مدت در خوشه های خدمات ،صنعت، کشاورزی و فرهنگ وهنر توانسته فعالیت های آموزشی خود را در دو بخش دولتی(کارگاههای موجود در مرکز و حوزه های دیگر آموزشی نظیر :آموزش روستاییان دانشجویان صنایع و..) و غیر دولتی (آموزشگاههای آزاد ) برای 18گروه هدف و با هدف افزایش توانمندی های علمی و عملی ، تربیت نیروی انسانی ماهر و ایجاد شغلی هدفمند برای متقاضیان آموزشهای مهارتی اجرا نماید.
وجود کارگاههای آموزشی با امکانات و تجهیزات بروز و مربیان توانمند با تجربه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای با ارائه آموزشهای عملی و کاربردی در حرفه های متنوع از جمله اثرات آموزشهای فنی و حرفه ای بر آموزشهای تئوری می باشد.
این مرکز با فراهم نمودن شرایط و امکانات لازم برای جوانان جویای کار ، با درنظرگرفتن نیازهای شهرستان ، نقش خود را به حول و قوه الهی در ارائه آموزشهای مهارتی ایفاه خواهد نمود.
از خداوند متعال خواستارم تا انشاالله حداکثر رضایتمندی مراجعین و کارآموزان عزیز محقق گردد و امیدوارم با همدلی و مساعدت همه همکاران زحمتکش، مسئولین و مدیران دلسوز که آموزشهای فنی و حرفه ای را سرمایه گذاری برای نسل آینده می دانند این فرصت خدمتگزاری بیش از پیش تقویت شود.و سر انجامی خوش برای همه مردم عزیز کشورمان بویژه جوانان فراهم گردد.
 
تعداد بازدید کل :‌61