آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند پیام صادر کرد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند پیام صادر کرد.
بخشی از این پیام به شرح ذیل است:

توجّه داشته باشيد كه احتياج و مراجعه مردم به شما از نعمت هاي الهي است، پس نسبت به نعمت ها روي، بر نگردانيد; وگرنه به نقمت و بلا گرفتار خواهد شد(امام حسین علیه السلام)
همکاران محترم آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان
با سلام و تهیات الهی
شهیدان رجایی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و نیز تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم هستند. بی شک ترسیم نمایی دقیق از عملکرد و ویژگی های شخصیتی این دو شهید، می تواند فرصتی برای سرمشق قرار دادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم و بیان خدمات گسترده دولت در زمینه گسترش فضاهای ورزشی و توسعه خدمات به جوانان و ایجاد امید و نشاط به جامعه باشد.
اینجانب ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همکاران کوشا و پرتلاش آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان تبریک عرض می نمایم.
امید است با نیت خدمتگزاری و با شفافیت هرچه بیشتر و در جهت پاسخگویی به مردم شریف و غیور استان گلستان و هم چنین تحقق هرچه بیشتر اهداف نظام و دولت گام های استواری در کنار یکدیگر برداریم.

تعداد بازدید کل :‌63