آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از نخستین مرکز نوآوری و شکوفایی کشور بازدید کرد


علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از مرکز فنی و حرفه ای خواهران گرگان و نخستین مرکز نوآوری و شکوفایی کشور در این مرکز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از مرکز فنی و حرفه ای خواهران گرگان و نخستین مرکز نوآوری و شکوفایی بازدید کرد.

در سال گذشته یک هزار و 519 نفر در قالب 211 هزار نفر ساعت در این مرکز آموزش های فنی و حرفه ای را سپری کردند.

مهارت آموزان در کارگاه چرم، چوب، سفال، معماری، نقاشی روی پارچه، قلم زنی، قلم زنی روی فلز و غیره در این مجموعه آموزش می بینند.

همچنین درمرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان نخستین مرکز نوآوری و شکوفایی فنی و حرفه ای کشور فعال است که اوسط هاشمی، رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور از این مرکز بازدید کردند.

حمایت هایی که در مرکز رشد و فناوری مجموعه پارک علم و فناوری صورت می گیرد در این مرکز رشد نیز اتفاق می افتد و صفر تا 100 فعالیت های هسته فناور در این مرکز نوآوری انجام می شود و از پتانسیل و ظرفیت نیروی ماهری که در فنی و حرفه ای وجود دارد در مرکز نوآوری و شکوفایی فنی و حرفه ای شهرستان گرگان به کارگیری می شود.

گفتنی است در این بازدید از یگانه بهادران مربی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مورد تقدیر قرار گرفت.
 
تعداد بازدید کل :‌75