آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور؛
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر افتتاح شد


با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و فنی و حرفه ای گلستان، علی اوسط هاشمی در آیین افتتاح مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر اظهار کرد: فارغ التحصیلان دانشگاهی بیشترین میزان نرخ بیکاری جامعه را به خود اختصاص دادند.


رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور ادامه داد: سالانه در کشور 750 هزار دانشجو فارغ التحصیل می شوند و در خوشبینانه ترین حالت 50 هزار نفر از این فارغ التحصیلان از طریق دولت جذب و شاغل می شوند.

اوسط هاشمی بابیان اینکه نزدیک به 700 هزار فارغ التحصیل دانشگاهی باید در کشور سالانه برای اشتغال جذب بازار شوند و در صورتی که این جویندگان کار فاقد مهارت باشند شانش کمی برای اشتغال دارد.

وی افزود: رایزنی هایی را با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور انجام دادیم که دانشجویان بتوانند به عنوان واحد درسی مهارت های فنی و حرفه ای را سپری کنند.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ابراز داشت: سالیان سال است که موضوع ارتباط حلقه علم با صنعت مطرح است و امیدواریم با این رویکرد زمینه اشتغال فارغ التحصیلان را فراهم کنیم.

اوسط هاشمی افزود: امیدواریم بین دانشگاه و صنعت یک پل ارتباطی ارزشمندی ایجاد شود تا از امکانات حداکثر استفاده را ببرند و دانشجو بخشی از وقت خود را در کلاس درس صرف مهارت آموزی کنند.
 
تعداد بازدید کل :‌115