آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

معاون وزیر و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور:
سنجش مهارت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به صورت پایلوت در استان گلستان انجام می شود


اوسط هاشمی گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان براساس تفاهم نامه با فنی و حرفه ای قبل از فارغ التحصیلی مورد سنجش مهارت قرار می گیرند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و فنی و حرفه ای گلستان، با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور انعقاد تفاهم همکاری فنی و حرفه ای با دانشگاه آزاد اسلامی آزدشهر منعقد شد.
علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور در نشست اظهار کرد: براساس این تفاهم نامه انتظار داریم که مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاور شغلی در این دانشگاه شکل بگیرد و اعتقاد داریم که باید در این دانشگاه مدل جدیدی در بحث ارزیابی مهارت دانشجویان ایجاد شود.
رئیس سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور یادآور شد: دانشجویان ترم آخر براساس این طرح و تفاهم نامه قبل از فارغ تحصیلی سنجش مهارت خواهند داشت و در سنجش مهارت نیز به دانشگاه آزاد اسلامی کمک می کنیم.
اوسط هاشمی افزود: از این طریق با بازنگری در سیستم های آموزشی دانشگاه برای کسب موقعیت بهتر شغلی دانشجویان تلاش می کند.
وی افزود: گرچه ممکن است که دانشگاه در موقعیت علمی ممتازی قرار داشته باشد اما اگر خروجی و فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار بمانند سیستم آموزشی دانشگاه نتوانسته ثمری داشته باشد.
رئیس سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور تاکید کرد: راه اندازی مرکز مدیریت مهارت آموزی و اشتغال باعث پویایی اساتید و دانشجویان می شود.
اوسط هاشمی افزود: جامعه ما نسبت به مهارت نگاهش تغییر کرده است و امروزهمه ضرورت مهارت را احساس کردند.
وی تاکید کرد: هر کسی دارای مهارت با سنجش باشد مهارت زبان او و جهان قلمروی او محسوب می شود و این مهم ارزش کار فنی و حرفه ای به شمار می رود.‌
 
تعداد بازدید کل :‌75