آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر:
طرح ایران مهارت در 10 مدرسه متوسطه اول شهرستان اجرا خواهد شد


جلسه هماهنگی اجرای طرح ایران مهارت با حضور بذرافشان رییس اداره آموزش وپرورش و روح اله امامی رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای در روز چهارشنبه 9 مهر ماه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای آزادشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر، امامی رئیس مرکز گفت:هر دانش آموز یک مهارت منجر به آشنایی دانش آموزان با مهارت های فنی و حرفه ای خواهد شد و با ادامه این مهارت آموزی توسط دانش آموزان می تواند به خوداشتغالی و با کمی فکر اقتصادی و مدیریتی به کارآفرینی منجر شود.
وی خاطر نشان کرد: ما با تمام ظرفیت بخش خصوصی در خدمت اجرای این طرح هستیم و اگر رشته مورد نیازی در بخش خصوصی ما نباشد از بخش دولتی استفاده خواهیم کرد.
امامی تصریح کرد: طرح ایران مهارت در شهرستان در منطقه شهری در 10 مدرسه متوسطه اول اجرا خواهد شد.
وی افزود: با توجه به دستوالعمل اجرای این طرح در مناطق کم برخوردار بخش چشمه ساران و مدرسه شبانه روزی قزلجه این آموزش ها به صورت رایگان اجرا خواهد شد.
بذرافشان رئیس آموزش و پرورش شهرستان ضمن تشکر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در خصوص اجرای طرح ایران مهارت در سالهای گذشته گفت: مدیران و مشاوران ما باید تجربیات خود را به دانش آموزان انتقال دهند و آنها را توجیه کنیم تا از این موقعیتی که آموزشهای فنی وحرفه ای در اختیارشان قرار داده استفاده کنند.
 
تعداد بازدید کل :‌97