آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

فرماندار شهرستان بندرگز:
آموزش‌های مهارتی ، نوعی پرورش «کارآفرین» است


حسین احمدی فرماندار شهرستان بندرگز با سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در روز دوشنبه 14 مهر ماه دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل استان گفت: مهارت آموزی امروزه یکی از ضرورت ها و الزامات برای ورود به بازار کار است.
وی افزود: آموزش های فنی و حرفه‌ای به سبب انعطاف پذیری نشأت گرفته از خصیصه های بازار کار و اوضاع اقتصادی کشور و همچنین به دلیل آموزش و ایجاد مهارت های لازم در افراد برای توانایی در احراز مشاغل ، نقش به سزایی در اشتغال دارد.
حسینی طلب همچنین گفت: با توجه به سرعت زیاد پیشرفت علم و نیاز به روزرسانی و تجهیز کارگاه های آموزشی، توجه ویژه به اعتبارات تخصیصی به منظور تجهیز کارگاه های آموزشی مرکز داشته باشند.
حسین احمدی فرماندار بندرگز گفت: آموزش‌های مهارتی ، نوعی پرورش «کارآفرین» است و افراد پس از کسب مهارت و تخصص دانش فنی و مهارتی قادر خواهند بود که فرصتهای شغلی مناسبی را به دست آورند یا در نهایت فرصت شغلی ایجاد کنند.
وی افزود: در خصوص تخصیص اعتبارات شهرستانی به منظور به روزرسانی تجهیزات کارگاهی، توجه ویژه ای خواهیم داشت.
 
تعداد بازدید کل :‌277
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1399/07/14