آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

در 6 ماهه اول سال 1399؛
ارائه آموزش مهارتی به 508 نفر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت


در 6 ماهه اول سال جاری به 508 نفر آموزش های مهارتی  در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت ارائه شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت ، داود ممشلی رئیس مرکز گفت: در 6 ماهه سال 99 این مرکز به 508 نفر شامل 399 نفر مرد و 109 نفر زن در قالب 91 دوره آموزشی در بخش های صنعت ، خدمات ، کشاورزی و فرهنگ و هنر آموزش های مهارتی را ارائه کرده است .
وی افزود: این آموزش ها با توجه به نیازسنجی های آموزشی انجام شده در گروه های هدف متشکل از ، زنان سرپرست خانوار ، شاغلین بنگاههای اقتصادی ، سربازان وظیفه، معتادین بهبود یافته ، زنان خانه دار ،دانش آموزان ،ساکنین مناطق روستایی ومهارت آموزی در محیط کار واقعی و متقاضیان مهارت آموزی اجرا شده است.
وی تصریح کرد: از ابتدای سال در حوزه ثابت شهری به 227 نفر، درحوزه روستایی 53 نفر ، در حوزه پادگان 10نفر از سربازان وظیفه، در حوزه مهارت آموزی در محیط کار واقعی تعداد 82 نفر، در حوزه سیار شهری تعداد 114نفر، در حوزه مراکز ترک اعتیاد 14نفر و در حوزه صنایع و صنوف نیز تعداد 8 نفر آموزش های مهارتی را فراگرفتند.
ایشان در ادامه اظهار کرد: در بخش خصوصی نیز تعداد 18 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در سطح شهرستان فعال می باشند که در 6 ماهه اول سال جاری به 141 نفر آموزش ارائه شده است که 102 نفر زن و تعداد 39 نفر مرد بوده است.
ممشلی در پایان اضافه کرد: در 6 ماهه اول سال جاری تعداد 380 نفر از مهارت آموختگان در آزمون شرکت کردند که از این تعداد 258 نفر موفق به اخذ گواهینامه مهارت شدند.


 
تعداد بازدید کل :‌29