آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

در 6 ماهه اول سال 1399؛
بیش از 500 نفر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان از آموزش های مهارتی بهره مند شدند


رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان از آموزش 513 نفر در 6 ماهه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز اموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان ، مهین رضایی رئیس مرکز گفت: این آموزش ها در قالب 35 حرفه آموزشی برای گروه های هدف اعم از آسیب دیدگان اجتماعی(خانواده های آسیب دیده از اعتیاد)، افراد دارای معلولیت، دانش آموختگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، دانشجویان، زنان خانه دار، زنان سرپرست خانوار، ساکنین سکونتگاه های غیررسمی، متقاضیان مهارت آموزی و معتادین بهبود یافته اجرا شده است.
رضایی افزود: در خوشه صنعت 122 نفر، در خوشه خدمات 15 نفر و در خوشه فرهنگ و هنر 355 نفر و در خوشه کشاورزی 21 نفر عملکرد آموزشی این مرکز در بخش دولتی بوده است.
در ادامه رییس مرکز گفت: در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان گرگان در 6 ماهه سال جاری، 2 هزار و 33 نفر دوره آموزش های مهارتی را در حوزه های خدمات و فرهنگ و هنر و کشاورزی و صنعت کسب کردند که از این تعداد هزار و 547 نفر زن و 486 نفر مرد بوده است.
رضایی در پایان اشاره کرد: در مجموع بخش دولتی و خصوصی از ابتدای سال تا کنون هزار و 865 نفر موفق به دریافت گواهینامه شدند.
 
 
تعداد بازدید کل :‌32