آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

فرماندار شهرستان گالیکش:
فرهنگ مهارت آموزی برای توانمندسازی نیروی انسانی و ایجاد مشاغل پایدار در جامعه نهادینه شود


سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با علی اصغر میرزایی فرماندار شهرستان گالیکش در روز چهارشنبه 23 مهر ماه دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، علی اصغر میرزایی فرماندار گالیکش گفت: امروزه با توجه به نیاز جامعه به تنوع شغلی بهترین مسیر برای رسیدن به اشتغال پایدار کسب مهارت آموزی و ایجاد کارگاه های کوچک زود بازه و مشاغل خانگی در حوزه های تولیدی و خدماتی است.
وی افزود: فرهنگ مهارت آموزی برای توانمندسازی نیروی انسانی و ایجاد مشاغل پایدار در جامعه نهادینه شود و همه ما در این بخش باید تلاش کنیم.
سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در این دیدار گفت: در شرایط کنونی موضوع مهارت آموزی و داشتن نیروهای کار ماهر و کارامد در کشور امری ضروری است.
وی گفت: نتایج حاصل از رهگیری اشتغال مهارت آموزان بیانگر این مهم است که 56 درصد از کارجویان اشتغال یافتند.
وی تصریح کرد: متأسفانه فرهنگ غلط مدرک گرایی آسیب های جدی به کشور وارد کرده است که باید همه تلاش کنیم تا فرهنگ مدرک گرایی به فرهنگ مهارت آموزی تبدیل شود.
حسینی طلب افزود: 1.6 بودجه آموزشی کشور به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اختصاص دارد و نشان دهنده این است که باید نگاه ویژه ای در بودجه کشور به آموزش های مهارتی داشته باشیم.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان همچنین گفت: انتظار داریم به منظور گسترش آموزش های مهارتی در شهرستان، برای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ساختمانی به صورت ملکی و مستقل داشته باشیم.
شایان ذکر است مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به همراه فرماندار شهرستان گالیکش از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید کردند.
 
تعداد بازدید کل :‌225
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1399/07/23