آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

در 6 ماهه سال 1399؛
بیش از 70 دوره آموزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله برگزار شد


محمد شیخ رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله از اجرای ۷۴ دوره آموزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله، با توجه به شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت های آموزشی در سطح کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی در شش ماهه نخست سال جاری تعداد ۴۶۷ نفر در بخش دولتی آموزش های مهارتی را فرا گرفتند .
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله گفت: در بخش دولتی نوع آموزش ها در قالب کارگاه های ثابت مرکز ، روستایی ، سیار شهری ، پادگان و سربازان وظیفه برای متقاضیان اجرا شد.
وی افزود : در ۶ ماهه نخست سال جاری تعداد ۳۷ نفر از مهارت دیدگان این مرکز شاغل و در سامانه رصد اشتغال به ثبت رسیده است.
وی خاطر نشان کرد : بیش از ۶۰ نفر از متقاضیان مهارت آموزی در قالب طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی با مشارکت اتاق اصناف شهرستان و واحد های صنفی آموزش های مهارتی را فرا گرفتند.
همچنین شیخ در خصوص عملکرد آموزشی بخش خصوصی افزود: در حال حاضر ۱۵ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در سطح شهرستان فعال می باشند که در نیمه نخست سال جاری برای ۱۲۸ نفر زن و ۳۷ نفر مرد آموزش های مهارتی در قالب 12 حرفه آموزشی ارائه شده است.
وی در پایان افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا طبق دستور العمل فاصله گذاری اجتماعی رعایت سقف ۶ نفر کارآموز برای هر دوره آموزشی اجرا شده است .
 
تعداد بازدید کل :‌16