آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


بیانیه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در محکومیت اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر اسلام(ص)


اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در بیانیه ای اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کرد.
در بخشی از این بیانیه آمده است:
در آستانه شکوفایی تمدن شکوهمند اسلامی که با نام مبارک و سیره نورانی خاتم پیامبران گره خورده و قلب های بی شماری را شیفته خود ساخته است.قلم ها و قدم های شیطانی برای زدودن نام مبارک رسول رحمت اقدامات خلاف مبانی انسانی انجام و قلب دلدادگان آن حضرت را جریحه دار می نمایند. شگفت آور این که این اقدامات در پناه حمایت دولت ها و پشتیبانی روسای نادان غربی، به نام آزادی بیان دنبال می شود.
اقدام دوباره توهین آمیز مجله شارلی ابدو به ساحت آسمانی پیام آور رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و در ادامه حمایت بی پرده رئیس‌جمهور بی خرد فرانسه به واقع قلب موحدان سراسر جهان را اندوهناک نمود. گویا اسلام‌ستیزی تنها راه مقابله با گرایش روز افزون وجدان های آگاه و بیدار به دین مبین اسلام و آموزه های وحیانی پیامبر اکرم (ص) است، آن هم در کشوری به اصطلاح داعیه دار آزادی بیان در دنیاست.
به یقین در پس پرده هتک حرمت ساحت مقدس پیامبر خوبی ها، صهیونیسم بین الملل و استکبار جهانی است که تمام توان خود را علیه اسلام ناب به کار بسته و به هر شکل ممکن سناریوی شیطانی اسلام هراسی را دنبال می کند.
بی شک این اهانت که در راستای حرکت شوم اسلام هراسی و مخدوش نمودن چهره واقعی اسلام توسط دشمنان مسلمین جهان و رژیم های استکباری طراحی شده نه تنها در دستیابی به اهداف شوم آنان بی اثر بوده بلکه این اقدام ناشایست قلب همه مسلمانان جهان را جریحه دار کرده و چهره پلید صهیونیست و استکبار جهانی را در حمایت از این نشریه برای مسلمانان، بیش از پیش نمایان کرد و نشان از هراس آنان از اسلام ناب محمدی است.

 
تعداد بازدید کل :‌55