آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل؛
نشست کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله با موضوع پدافند غیر عامل


در چهارمین روز از هفته پدافند غیر عامل جلسه ای با حضور کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله ، محمد شیخ رئیس مرکز ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت با سعادت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در خصوص اهمیت موضوع پدافند غیر عامل گفت :باید قبل از هرکاری حوادث اعم از طبیعی و غیر طبیعی قابل پیش بینی باشد و آمادگی کامل را داشته باشیم و بتوانیم راههای دفاع را شناسایی و یاد بگیریم .
وی گفت : در پدافند غیر عامل به ویژه پدافند سایبری و فضای مجازی نیاز به کسب آگاهی داریم.
شیخ افزود : باید آمادگی جسمانی و آمادگی علمی را دربرابر هر گونه تهدید داخلی و خارجی را داشته باشیم .دشمن از مسیری وارد می شود که ما حتی فکر آن را هم نمی کنیم.
شیخ در ادامه خاطرنشان کرد: مسئله ای که امروز به شدت ما را دچار مشکل کرده بحث ویروس کرونا است و هر چه جلوتر می رویم تهاجمی تر شده و شکل و روند آن تسریع و تغییر می کند.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله به رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد و گفت: زدن ماسک و شست شوی مرتب دست ها چه در منزل و چه در محیط کار الزامی است تا بدین طریق هم از خود و هم از خانواده های خود در برابر این ویروس منحوس مراقبت نماییم.
 
تعداد بازدید کل :‌41