آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


بیانیه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به مناسبت هفته وحدت


اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به مناسبت هفته وحدت و میلاد مسعود و پربرکت حضرت ختمی‌ مرتبت محمد بن عبدالله (ص) و ولادت با سعادت ششمین اختر تابناک امامت و ولایت امام صادق (ع) بیانیه صادر کرد.
بخشی از این بیانیه به شرح ذیل است:
هفته ی وحدت ، چتری مبارک از ایثار و فداکاری بر مردم است. چشمه ساری از معرفت و شعور، در کام تشنه ی خلق خداست. سایه ساری آرامش بخش ، دل انگیز و روح پرور برای هموطنان مسلمان ماست . این هفته، هفته درس آموزی از کلاس معلم بشریت، حضرت ختمی مرتبت(ص) است که به برکت میلادش چهره ی جهان دگرگون شد.
رسول گرامی خدا (ص ) تجلی فطرت الهی و تبلور عظمت و زیبایی جهان هستی در مسیر حیات طیبه بشریت است؛ ایشان با مشتاقان سعادتمندی و رستگاری نرم‌تر از حریر بود و با بیدادگران و زورگویان برنده‌تر از شمشیر؛ حضرت محمد (ص) نماد رافت و مهربانی و «رحمه للعالمین» است و خورشید عالمتاب هدایت که زمینیان و آسمانیان را از محبت خود بی‌نصیب نساخت.
امروز جهان اسلام در اوج محبوبیت و عزت در جهان معاصر همچون خورشیدی فروزان پرتو افشانی کرده و مسلمانان عالم باید بدانند که حفظ و تحکیم اتحاد و همدلی رمز اصلی و انکار ناپذیر این عزت و سرافرازی می‌باشد.
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به مناسبت هفته وحدت و همچنین در آستانه میلاد مسعود و پربرکت حضرت ختمی‌ مرتبت محمد بن عبدالله (ص) و ولادت با سعادت ششمین اختر تابناک امامت و ولایت امام صادق (ع) ضمن عرض تبریک و تهنیت به کلیه کارکنان و مربیان بخش دولتی و خصوصی و به‌ ویژه امت شهید پرور استان گلستان، از خداوند قادر و متعال سربلندی و سرافرازی تمام مسلمین جهان را مسئلت می‌نمایند.
 
تعداد بازدید کل :‌25