آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


جلسه کمیته ایران مهارت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت برگزار شد


جلسه کمیته ایران مهارت با حضور داوود ممشلی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای، امیر کوهی رئیس آموزش و پرورش و کارشناسان دو دستگاه در محل آموزش و پرورش شهرستان مینودشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت، داود ممشلی رئیس مرکز گفت: هدف از اجرای طرح ایران مهارت تقویت مهارت های فنی دانش آموزان به منظور آمادگی بیشتر برای ورود به بازار کار می باشد، چرا که تنها آموزش آکادمیک جهت اشتغال به کار بصورت حرفه ای کافی نمی باشد.
وی گفت: ما آمادگی اجرای طرح فوق را با توجه به نیاز سنجی و علایق دانش آموزان در حرف مختلف ،دربخش دولتی برای مدارس شبانه روزی و در بخش خصوصی برای سایر مدارس شهرستان را داریم.
در ادامه کوهی رئیس آموزش و پرورش شهرستان ضمن تشکر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در خصوص اجرای طرح ایران مهارت در سالهای گذشته گفت: طرح ایران مهارت در راستای آموزش های مهارت آموزی است که در مسیر دست یابی به اهداف بالا دستی آموزش و پرورش به ویژه سند تحول بنیادین موثر خواهد بود .
شایان ذکر است، انجام نیازسنجی حرفه های مورد نیاز دانش آموزان توسط آموزش و پرورش و تصویب تعرفه شهریه اجرای دوره های آموزشی از مصوبات این جلسه بود.
 
تعداد بازدید کل :‌35