آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


جلسه هم اندیشی دپارتمان های مهارت سبز و ماشین آلات کشاورزی در استان گلستان برگزار شد


جلسه هم اندیشی در خصوص تشکیل دپارتمان های مهارت سبز و ماشین آلات کشاورزی در روز یکشنبه 25 آبان در سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، حاج امان یلمه معاون آموزش،پژوهش و برنامه ریزی اداره کل با بیان اهداف تشکیل دپارتمان های مهارتی در ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: دپارتمان های مهارتی در واقع کانونی از نخبگان، کارشناسان و دانشگاهیان، مربیان و افراد با تجربه می باشد که به منظور تبادل رویکردهای نوین گرد هم آمدند.
وی تصریح کرد: بکارگیری ظرفیت های کلیه دستگاه ها موسسات آموزشی عالی و بخش خصوصی در سطح استان و ملی به منظور ایجاد دپارتمان های مهارت سبز و ماشین آلات کشاورزی فرصتی است در مسیر ترویج فرهنگ مهارت در آحاد جامعه است.
در ادامه هر یک از مدعوین با بیان دیدگاه و نظرات خود، با تاکید بر ایجاد دپارتمان های مهارتی در سطح استان، آمادگی خود به منظور همکاری های سخت افزاری و نرم افزار اعلام نمودند.
 
تعداد بازدید کل :‌39