آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

در 9 ماهه سال 1399؛
بیش از 450 دوره مهارتی در شهرستان گنبدکاووس اجرا شده است


محمد رضا ملکان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گنبدکاووس از برگزاری 172 حرفه آموزشی در قالب 459 دوره مهارتی در ‌مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گنبدکاووس در دو بخش دولتی و خصوصی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای گنبدکاووس، محمد رضا ملکان گفت: در 9 ماهه سال جاری 80 حرفه آموزشی در قالب 183 دوره مهارتی در بخش دولتی برای هزار و 515 نفر ارائه شده است که از این تعداد 340 نفر زن و هزار و 175 نفر مرد می باشند.
وی تصریح کرد: این آموزش ها در بخش دولتی برای 15 گروه هدف، آسیب دیدگان اجتماعی،پناهندگان و اتباع خارجی، دانش آموختگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، دانش آموزان، دانشجویان، زنان خانه دار، زنان سرپرست خانوار، زندانیان، ساکنین مناطق روستایی، ساکنین سکونتگاه غیر رسمی، سربازان وظیفه، شاغلین بنگاه های اقتصادی، متقاضیان مهارت آموزی، مشمولان بیمه بیکاری و معتادین بهبود یافته ارائه شده است.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گنبدکاووس افزود: این آموزش ها در کارگاه های ثابت شهری، روستایی، سیار شهری، پادگان، زندان، سکونت گاه غیر رسمی، مهارت آموزی در محیط کار واقعی، صنایع و صنوف، مرکز درمان اجباری معتادین بهبود یافته، مرکز درمانی تحت پوشش بهزیستی و مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه ها ارائه شده است.
وی همچنین گفت: در بخش خصوصی در 9 ماهه سال جاری 92 حرفه آموزشی در قالب 276 دوره مهارتی برای 792 نفر ارائه شده است که از این تعداد 559 نفر زن و 233 نفر مرد بوده است.
شایان ذکر است با توجه به شیوع بیماری کرونا تمامی دوره های آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اجرا شده است.
 
تعداد بازدید کل :‌79