آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

در 9 ماهه سال 1399؛
بیش از 110 دوره مهارتی در شهرستان آزادشهر برگزار شد


حکیمه مسعودی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر از برگزاری 117 حرفه آموزشی در قالب 310 دوره مهارتی در ‌مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر در دو بخش دولتی و خصوصی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای آزادشهر، مسعودی گفت: در 9 ماهه سال جاری 76 حرفه آموزشی در قالب 162 دوره مهارتی در بخش دولتی برای هزار و 248 نفر ارائه شده است که از این تعداد 182 نفر زن و هزار و هزار و 86 نفر مرد بوده است.
وی تصریح کرد: این آموزش ها در بخش دولتی برای 13 گروه هدف، آسیب دیدگان اجتماعی، دانش آموختگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، دانش آموزان، دانشجویان، زنان خانه دار، زنان سرپرست خانوار، زندانیان، ساکنین مناطق روستایی، سربازان وظیفه، شاغلین بنگاه های اقتصادی، متقاضیان مهارت آموزی، مشمولان بیمه بیکاری و معتادین بهبود یافته ارائه شده است.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای آزادشهر افزود: این آموزش ها در کارگاه های ثابت شهری، روستایی، سیار شهری، پادگان، مهارت آموزی در محیط کار واقعی، صنایع و صنوف و مرکز درمانی تحت پوشش بهزیستی ارائه شده است.
وی همچنین گفت: در بخش خصوصی در 9 ماهه سال جاری 41 حرفه آموزشی در قالب 148 دوره مهارتی برای 505 نفر ارائه شده است که از این تعداد 439 نفر زن و 66 نفر مرد بوده است.
شایان ذکر است با توجه به شیوع بیماری کرونا تمامی دوره های آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اجرا شده است.
 
تعداد بازدید کل :‌41