آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


دومین جلسه شورای مهارت شهرستان مینودشت برگزار شد


دومین جلسه شورای مهارت شهرستان مینودشت با حضور معاون فرماندار و روسای ادارات عضو این شورا در روز شنبه 11 بهمن ماه در فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت ، علیرضا مصطفی لو معاون فرمانداری مینودشت گفت :توسعه منابع انسانی و آموزش های مهارتی بسیار مهم هست و متاسفانه قشر تحصیل کرده به جای آموزش مهارت و اشتغال برای خود از طریق این آموزشها به دنبال اشتغال دولتی می باشند.
وی افزود؛ با وجود ظرفیت و پتانسیل شهرستان و تعامل و همکاری ادارات می توانیم عموم مردم علی الخصوص زنان سرپرست خانوار ،مدد جویان بهزیستی و کمیته امداد ،بهبود یافتگان ،دانشجویان و دانش آموزان و...در جهت آموزش های مهارتی در اولویت قرار دهیم .
مصطفی لو اظهار کرد؛ آموزش های مهارتی علاوه بر توانمندسازی نیروی انسانی در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است.
وی همچنین گفت: تعامل ادارات کمیته امداد امام خمینی(ره)، جهاد کشاورزی ،دانشگاه ها، آموزش و پرورش، بهزیستی، اتاق اصناف و دیگر ادارات مرتبط با مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان می تواند در گسترش موضوع مهارت آموزی و توانمندسازی نیروی انسانی موثر باشد.
داود ممشلی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت گفت: در حال حاضر آفت جدی کشور فقر مهارتی و مدرک گرایی در بین اقشار مختلف جامعه بخصوص نسل جوان و بیکار کشور می باشد که باید این چالش برزگ در کشور جدی گرفته شود چرا که عامل اصلی پیشرفت کشور در گرو داشتن نیروی انسانی ماهر می باشد.
وی افزود: هدف از برگزاری جلسه شورای مهارت یکپارچه سازی و هماهنگی بین اعضای شورای مهارت در جهت برگزاری دوره های آموزش مهارتی در شهرستان است و در ایام شیوع بیماری کرونا آموزش های مهارتی با رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های مختلف برگزار می شود.
ممشلی همچنین گفت : از دستگاه های عضو کار گروه اشتغال و شورای مهارت شهرستان انتظار می رود در جهت گسترش فرهنگ مهارت آموزی همکاری لازم را با این مرکز داشته باشند.
 
تعداد بازدید کل :‌33