آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

امام جمعه شهرستان آزادشهر:
آموزش های فنی و حرفه ای می تواند روحیه کارآفرینی را در جوانان تقویت کند


به مناسبت ایام الله دهه فجر جمعی از کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر به همراه مؤسسان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای با امام جمعه شهرستان در روز دوشنبه 13 بهمن ماه دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر، حجت الاسلام شهابی امام جمعه آزادشهر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن، گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان توانسته در حوزه مهارت آموزی به خوبی بدرخشد و بازخورد های خوبی در این خصوص از مردم شهرستان دریافت می شود.
وی افزود: به منظور حمایت و اشاعه فرهنگ مهارت آموزی همواره از طریق تریبون نماز جمعه با توجه به کمبودهای موجود در جامعه، خدمات آموزش فنی و حرفه ای معرفی شده است.
امام جمعه آزادشهر همچنین گفت: زحمات و خدمات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قابل تقدیر است و باید این خدمات و فعالیت ها بیشتر از پیش در رسانه ها منعکس شود تا موجب ایجاد امید در جامعه شود.
حجت الاسلام شهابی افزود: متاسفانه آموزش های رسمی در محیط دانشگاه ها موجب ایجاد توقع در جوانان در خصوص ایجاد اشتغال دولتی می شود در صورتی که آموزش های فنی و حرفه ای میتواند روحیه کارآفرینی را در جوانان تقویت کند.
شایان ذکر است در ابتدای این دیدار حکیمه مسعودی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر در خصوص عملکرد آموزشی مرکز در بخش های دولتی و خصوصی در 10 ماهه سال جاری گزارشی ارائه کرد.
 

 
تعداد بازدید کل :‌30