آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت بزرگداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن؛
از موسسین آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر تقدیر شد


به مناسبت بزرگداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) وگرامیداشت روز زن مراسم تقدیرازبانوان موسس آموزشگاه های آزاد با حضور سرپرست مرکز ، کارکنان و موسسین آموزشگاه های آزاد این شهرستان در مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان آزادشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان آزادشهر، دراین مراسم حکیمه مسعودی سرپرست مرکز ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و میلاد حضرت فاطمه ( س) و روز زن، گفت: حضور زنان در عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی ، تربیت فرزندان، امورات خانه نشان از توانمندی زنان دارد.
وی افزود: زنان باید قدر جایگاهشان را بدانند و به عنوان مرکز همه امورات باید قوی و صبور باشند و با صبر وتوکل برخداوند و عمل به دستورات دین مبین اسلام و بهره گیری از فرمایشات حضرت زهرا (س) شخص مفید برای همسر و فرزندان خود باشند.
سرپرست مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان آزاد شهر با اشاره به اهمیت تربیت و پرورش در کلاس های آموزشی افزود: در کلاسهای آموزشی غیر از مقوله آموزش به تربیت و پرورش کارآموزان نیز بپردازید و علاوه بر آموزش مهارت در جهت بالا بردن خصوصیات خوب انسانی تلاش کنید.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از موسسین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر با اهداء لوح تقدیر، تجلیل بعمل آمد.

 
تعداد بازدید کل :‌47