آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


جشن انقلاب و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان برگزار شد


به مناسبت یوم الله دهه فجر و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن،جشن پیروزی انقلاب و کارگاه آموزشی جایگاه والای زنان در اسلام با حضور رئیس مرکز ،مربیان و کارآموزان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان در روز چهارشنبه 15 بهمن ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان، مهین رضایی رئیس مرکز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب،دفاع مقدس و مدافع حرم و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و با اشاره به نقش امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب عنوان کرد: انقلاب ایران ثمره بیداری اسلامی مردم ایران و رهبری عالمانه امام خمینی(ره) بود و به همین دلیل این نقش و رسالت به نسل جدید انتقال یافت.
وی ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن افزود:هفته بزرگداشت زن و مقام مادر یادآور جایگاه رفیع و والای زن در تفکر الهی،نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شکوه و عظمت زنان فرهیخته ایست که در تاریخ پر افتخار این سرزمین زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به تصویر کشیده آمد.
در ادامه زهرا حسینی جبلی،مشاور و مدرس حوزه و دانشگاه ضمن تبریک ایام با اشاره به شان و منزلت زنان در قرآن کریم و دین مبین اسلام،گفت: جایگاه زنان والاست و سومین سوره مفصل قرآن به نام زن و در مورد زنان است و در ده سوره دیگر نیز مسائلی راجع به حقوق و منزلت زنان آمده است.
وی ادامه داد: زن موجود ظریف ،مستقل، آرام بخش،با نقش دختری،همسری،خواهری،مادری در مسیر تکامل جامعه است و تا ارزش خود را نشناسد و یا جامعه از موهبت او محروم باشد،انحطاط آن جامعه را به دنبال خواهد داشت.
 
تعداد بازدید کل :‌43