آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


جلسه شورای مهارت شهرستان کلاله برگزار شد


به منظور هماهنگی وبرنامه ریزی آموزش مهارتی آخرین جلسه شورای مهارت شهرستان کلاله با حضورابراهیمی فرماندار ، محمدشیخ رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای کلاله و سایر اعضای شورای مهارت وکمیته اشتغال شهرستان در محل فرمانداری کلاله برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله؛ ابراهیمی فرماندار کلاله در ابتدا از دستگاه هایی که در سامانه رصد و ثبت شاغلین به تعهد رسیدند تقدیر و تشکر کرد و گفت : خوشبختانه شهرستان در این خصوص توانسته مقام اول را کسب کند
فرماندار در ادامه گفت: با توجه به اهداف شورای مهارت و نقش مهارت آموزی در افزایش بهره وری و توانمندسازی نیروی انسانی لازم است اعضای کمیته اشتغال در این امر مهم اهتمام ورزند .
محمد شیخ رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله درخصوص عملکرد ۱۲ ماهه گفت : این مرکز در طول سالجاری برای ۹۲۴ نفر در ۱۳۵ دوره آموزش داشته است .
وی در ادامه در خصوص شورای مهارت گفت : این شورا با هدف متمرکز نمودن آموزش های مهارتی شهرستان و همچنین ایفای نقش مهارت و مهارت آموزی در افزایش بهره وری نیروی کار شهرستان تشکیل شده است.
وی همچنین عنوان کرد: اهداف شورای مهارت فراهم شدن زمینه اشتغال مهارت آموختگان به صورت خوداشتغالی و کارآفرینی ،تامین نیروی انسانی ،ساماندهی ارائه آموزش های مهارتی ،کیفیت بخشی به آموزش های مهارتی ،جایگزین شدن مهارت گرایی به جای مدرک گرایی و توانمند سازی نیروهای انسانی تحصیلکرده و جویای کار است .
شیخ درپایان خاطر نشان کرد: فرم های نیازسنجی که برای ادرات مرتبط ارسال شده توسط کارشناسان اشتغال تکمیل و به مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله تحویل گردد.

 
تعداد بازدید کل :‌148
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1399/12/27