آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


جلسه بررسی ارائه آموزش های مهارتی برای شاغلین حوزه آرد و نان در شهرستان کلاله برگزار شد


جلسه بررسی ارائه آموزش های مهارتی برای شاغلین حوزه آرد و نان شهرستان با حضور فرماندار، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، مدیر شبکه بهداشت ، رئیس غله و خدمات بازرگانی و رئیس اتحادیه خبازان شهرستان کلاله در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله، ابراهیمی تودرواری فرماندار کلاله گفت : به منظور افزایش مهارت خبازان و بهره وری صنعت نان ، دوره های آموزشی ویژه خبازان با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برگزار خواهد شد.
وی در ادامه اظهار داشت: این دوره آموزشی برای کلیه خبازان شهرستان الزامی بوده و خبازانی که در این دوره ها شرکت نکنند ، سهمیه آرد آنان کاهش می یابد.
محمد شیخ رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات در خصوص هدف طرح گفت: آموزش های مهارتی برای شاغلین حوزه آرد و نان در راستای بالا بردن کیفیت نان ،همچنین جلوگیری از هدر رفت و اسراف نان می باشد.
وی افزود: این طرح بصورت پایلوت کشوری در سطح استان برگزار می شود و خبازان پس از گذراندن دوره های آموزشی گواهی نامه مهارت کسب می کنند.
 
تعداد بازدید کل :‌43
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/01/30