آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

پیام علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ ای کشور به مناسبت هفته کار و کارگر
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به مناسبت بزرگداشت هفته کار و کارگر پیامی صادر کرد.‏


حضرت امام خمینی(ره): «حیات یک ملت، مرهون کار و کارگر است.»
با سلام و تحیت
گرامیداشت «هفته کار و کارگر»، یادآور اهمیت و نقش اثربخش کارگران تلاشگر و زحمت کش به عنوان مهم‌ترین رکن چرخه تولید و اقتصاد کشور است‌ و این مهم در شعار سال مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) با عنوان «تولید؛ پشتیبانی‌ها ، مانع‌زدایی‌ها»، به خوبی اشاره به جایگاه ارزشمند قشر زحمتکش کارگر در توسعه و پیشرفت کشور دارد.
مروز، ارتقای «جایگاه رفیع کار و کارگر»، یک ضرورت ملی است تا به زیبایی، ارزش توانمندی را به رخ کشاند و نشان دهد که قیمت آدمی بر گرفته از انسانیت در به فعلیت رساندن استعدادهای او و نه مدرک صرف است.
به کاری باید اندیشید که حاصل هنر، مهارت ، ذوق و علاقه‌مندی باشد، همچون گذشته که هنرنمایی هنرمندان، موجب خلق آثار و ثروت زایی شده و همچون نقش های رنگارنگ بر جغرافیای بزرگ نشسته و ایران را مقصد جهان گردان نموده‌ است.
هفته‌ گرامیداشت کار و کارگر، فرصتی مغتنم است تا هریک از ما در موضع خدمتگزاری خویش، ضمن پاسداشت تلاش‌های این قشر تلاشگر که با غیرت و تکیه بر بازوان توانمندشان با زحمت فراوان و ستودنی، نان آور خود و خانواده‌هایشان می‌باشند، در مسیر «ترویج فرهنگ کار و تکریم کارگران»، سهم خود را در حمایت و پشتیبانی از این عزیزان ادا نماییم. به طور حتم سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور نیز با رسالت مقدس «مهارت آموزی» و توانمندسازی سرمايه‌های انسانی، با این باور که «جهش تولید» از مسیر «جهش مهارت» محقق می‌شود، تمام ظرفیت و توان خود را در راستای ارتقای مهارت‌ های شغلی و حرفه‌ای شاغلان به ویژه کارگران بلندقدر بیش از پیش به کار گرفته تا یاریگر این عزیزان در دستیابی به موقعیتی منطبق با شأن و منزلتشان باشد. ان شاءالله که همگی ما در پرتو توجهات حضرت احديت با هم‌گرایی و هم‌افزایی ملی، در راستای تکریم کار و مهارت، با پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها، در مسیر خدمت به خلق شریف و میهن عزیزمان، سربلند و سرافراز باشیم.


علی اوسط هاشمی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

 
تعداد بازدید کل :‌17
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/02/07